رشته ‌های جدید برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری 98 اعلام شد

رشته ‌های جدید برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری 98 اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام کدرشته محل‌های جدید برای به آزمون دکتری سال ۹۸ خبر داد و گفت: داوطلبان آزمون دکتری که در رشته های جدید برای مصاحبه معرفی شده‌اند، می‌توانند از امروز فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: پیرو اطلاعیه ۱۳ خرداد ۹۸ درباره پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم در رشته های جدید آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ با توجه به تایید کدرشته های جدید از سوی شورای گسترش وزارت علوم پس از چاپ دفترچه، اطلاع رسانی لازم به داوطلبان واجد شرایط انجام شد.

وی در ادامه افزود: سازمان سنجش آموزش کشور وضعیت علمی داوطلبان واجد شرایط را بررسی کرده و افرادی که حد نصاب نمره علمی لازم را دارا بودند به منظور شرکت در مصاحبه و انجام مراحل ارزیابی تخصصی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ذی ربط دعوت شدند و به تمام داوطلبان به طریق مقتضی اطلاع رسانی شد.

دکتر توکلی اظهار کرد: در صورتی که داوطلبان در مرحله مصاحبه رشته‌های مربوط شرکت نموده باشند و کدرشته محل‌های موجود را در فرم انتخاب رشته در اولویت این انتخاب رشته درج کرده باشند، از آنها دعوت می شود تا از طریق اطلاعیه‌ای که امروز سه‌شنبه اول مردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، حداکثر تا پایان روز شنبه ۵ مرداد ۹۸ فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: داوطلبانی که در مرحله مصاحبه رشته های مربوطه شرکت کرده اند، لازم است رشته های جدید را در فرم انتخاب رشته درج کنند.